Zeki Kuloğlu Tereyağı – 500g
290,00 ₺
Açıklama
Açıklama
Zeki Kuloğlu Tereyağı – 500g
Zeki Kuloğlu Tereyağı, geleneksel yöntemlerle üretilen, yoğun aroması ve doğal lezzetiyle sofralarınıza eşlik eden bir üründür. %100 doğal süt kaymağından elde edilen bu tereyağı, yemeklerinize ve kahvaltılarınıza eşsiz bir tat katar.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| İçindekiler | Pastörize krema, tereyağ kültürü |
| Süt Kaynağı | Sağlık sertifikalı çiftliklerden temin edilmiştir |
| Yağ Oranı | En az %82 süt yağı |
| Tuz İçeriği | Tuz içermez |
| Sertifikalar | TS EN ISO 9001, ISO 22000, Helal Yönetim Sistemi |
| Saklama Koşulları | Buzdolabında muhafaza ediniz (0-4°C) |
| Kullanım Alanları | Kahvaltı, yemekler, hamur işleri ve tatlılar |
Besin Değerleri (100g için)
| Bileşen | Miktar |
|---|---|
| Enerji | 735 kcal |
| Karbonhidrat | 0,4 g |
| Yağ | 82 g |
| Protein | 0,8 g |
Net Miktar: 500g
Doğal ve katkısız tereyağı ile lezzetli tarifler hazırlamak için hemen sipariş verin!
Delivery Details
Delivery Details
48 hours from the time of purchase to all locations
There’s lot of hate out there for a text that amounts to little more than garbled words in an old language. The villagers are out there with a vengeance to get that Frankenstein, wielding torches and pitchforks, wanting.
When will my order ship?
- We grow chickens
- Checking birds
- Manufacture of products
- Points of sale
When will my order ship?
- We grow chickens
- Checking birds
- Manufacture of products
- Points of sale
