Zeki Kuloğlu Kaymak – 200g
170,00 ₺
Açıklama
Açıklama
Zeki Kuloğlu Kaymak – 200g
Zeki Kuloğlu Kaymak, doğal inek sütünden üretilerek sofralarınıza taptaze ve yoğun bir lezzet sunar. Kahvaltılarda, tatlılarda ve hamur işlerinde mükemmel bir tamamlayıcıdır.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| İçindekiler | Pastörize krema |
| Süt Kaynağı | Sağlık sertifikalı çiftliklerden temin edilmiştir |
| Yağ Oranı | Kütlece en az %60 süt yağı içerir |
| Tuz İçeriği | Tuz içermez |
| Sertifikalar | TS EN ISO 9001, ISO 22000, Helal Yönetim Sistemi |
| Saklama Koşulları | Buzdolabında muhafaza ediniz (0-4°C) |
| Kullanım Alanları | Kahvaltı, tatlı, börek, yemekler |
Besin Değerleri (100 g için)
| Bileşen | Miktar |
|---|---|
| Enerji | 631 kcal |
| Karbonhidrat | 2,5 g |
| Yağ | 65 g |
| Protein | 2,1 g |
Net Miktar: 200g
Kremamsı dokusu ve yoğun lezzetiyle kahvaltılarınızı zenginleştirmek için hemen sipariş verin!
Delivery Details
Delivery Details
48 hours from the time of purchase to all locations
There’s lot of hate out there for a text that amounts to little more than garbled words in an old language. The villagers are out there with a vengeance to get that Frankenstein, wielding torches and pitchforks, wanting.
When will my order ship?
- We grow chickens
- Checking birds
- Manufacture of products
- Points of sale
When will my order ship?
- We grow chickens
- Checking birds
- Manufacture of products
- Points of sale
